شرکت اسپس تریپ متشکل از کادر مجرب در زمینه های مختلف  خدمات مسافرتی موارد ذیل را انجام می دهد .

 

✔  مترجم همراه فارسی زبان

 

در صورتی که برای سفر به روسیه  نیاز به مترجم همزمان داشته باشید شرکت ما این امکان را به شما می دهد تا در کشور روسیه در شهر های مسکو و سنت پترزبورگ  مترجم در  فرودگاه به استقبال شما خواهد آمد و در تمام مدتی که در کشور روسیه حضور دارید همراه شما باشد و تنها با یک تماس در کنار شما خواهیم بود.
هزینه مترجم برای یک روز  با ماشین  150  دلار و بدون ماشین 100 دلار می باشد

 

 

✔  راهنمای مسافر


لیدر های روس ، فارسی زبان و نیز ایرانیان مسلط به زبان روسی و مقیم روسیه جهت تورهای گردشگری و انفرادی  !!!
( سیاست مدیر عامل بر این هست لیدر جهت گردشگران باید علاوه بر تاریخ زبان محلی را عالی بداند)

 

 

✔  کارت های اعتباری بین المللی


کارت های اعتباری بین المللی : ویزا کارت و مستر کارت طرح شتاب جهانی هستند جدید و همه گیر در عرصه مبادلات بین المللی و بازرگانی , به دلیل در دسترس بودن اینترنت و مالیاتهای فوق العاده کم نسبت به حواله های بانکی اکثر شرکتها و بعلاوه اشخاص می توانند مبادلات مالی خود را از طریق اینترنت انجام داده و واسطه های تجاری را که در کشورها و میادین تجاری اقامت داشته اند از پیش پا برداشته و به صورت مستقیم با کمپانیهای معتبر همکاری کنند، همچنین یکی دیگر از مشکلات، حمل پول و بحث امنیت انتقال وجوه میباشد که با کارتهای اعتباری این مشکل از پیش پا برداشته شده و نگرانی افراد را تهدید نمی کند چرا که حتی اگر کارتی سرقت شود به دلیل pin کد اختصاصی که فقط و فقط دارنده کارت به آن دسترسی دارد تخلیه مالی امکان پذیر نمی باشد.
مسترکارت و ویزا دو نوع از کارتهای اعتباری معتبر جهان می باشند که با داشتن بیش از 210 شعبه نمایندگی در کشورها و همینطور با دارا بودن 30000000 دستگاه پایانه ATM , P.O.S در رتبه اول مبادلات مالی قرار دارند .
و از دیگر مزایای مستر کارت , ویزا کارت نیز می توان به ، انتقال مالی خارج از محدوده های مقرر روزانه بانکها ( که میتواند از 2500$ تا 25000$ انتقال در روز ) باشد ، کارمزدهای ناچیز ، دریافت صورت حساب روزانه و رایگان ، نقد کردن وجوه از دستگاههای خود پرداز (ATM) ، خرید از تمامی فروشگاههای بین المللی ، خرید از تمامی فروشگاههای اینترنتی ، تبادل مالی با شرکتهای بین المللی ، انتقال پول از شعب ارزی کشور – صرافی ها – بانکهای اینترنتی – افرادی که مبادلات در این مورد را انجام میدهند .
حساب مستر کارت و ویزا یک حساب 16 رقمی متصل به حساب بانک صادر کننده میباشد , که مبادلات را با امنیت فوق العاده ای انجام میدهد.
کارت های ارایه شده از نوع ویزا و مستر کارت و به صورت فیزیکی متصل به حساب بانکی می باشند که در تمامی وب سایت هایی که از Master Card و Visa پشتیبانی می کنند و نیز سیستم های مالی با قابلیت برداشت الکترونیک قابل استفاده خواهد بود.

 

 

شرایط و مزایای افتتاح حساب بانکی شخصی در روسیه

 

  1. صدور کارت به نام اشخاص حقیقی

  2. اعتبار حساب به مدت نا محدود

  3. امکان انتخاب ارز کارت بین دلار و یورو

  4. قابل استفاده در تمام دستگاههای ATM , POS

  5. قابل استفاده جهت دریافت پول از سایت های : Paypal, Ebay, Moneybookers, Google, Epassporte

  6. دارای Swift Code & Account Number مستقیم

تنها مدرک مورد نیاز برای افتتاح حساب و اخذ کارت بانکی، پاسپورت و ریجیستر محل زندگی است  .
افتتاح حساب و دریافت مستر کارت برای  شما  توسط شرکت ما 100 دلار می باشد

 

 

✔  بازاریابی


شما برای اینکه بتوانید  با کشور روسیه تجارت نمایید در مرحله اول نیاز دارید که با شرکت های روسی ارتباط برقرار نمایید.این کار برای خیلی از بازرگانان و تجار محترمی که میخواهند بین  کشور ایران و  کشور روسیه تجارت کنند خیلی سخت بنظر برسد به خاطر اینکه با روسیه و زبان روسی اشنا نیستند .ما اماده هستیم در این مرحله به شما کمک نماییم تا تجارت خود را در روسیه سریع تر گسترش دهید. جهت هماهنگی و مشاوره می توانید با شرکت ما تماس بگیرید

 

 

✔  ترانسفر فرودگاهی


در صورت نیاز به استفاده از خدمات ویژه ترانسفر از فرودگاهای  شهر مسکو وشهر سنت پترزبورگ به  مقصد شما , شرکت ما آماده خدمت رسانی به مسافرین محترم می باشد
شرح نرخ ترانسفر فرودگاهی
فرودگاه به هتل یا برعکس

  • جهت یک نفر 60 دلار

  • جهت دو نفر هر نفر 35 دلار

  • جهت 4 نفر در یک ماشین هر نفر 30 دلار

  • از 5 نفر به بالا نفری 25 دلار- جهت گروه از 10 نفر به بالا نفری 10 دلار

 

 

✔  رزور هتل در کشور روسیه


شرکت اسپس تریپ در راستا ارتقا کیفیت سفر مسافران به  کشور روسیه اقدام به ارائه خدمات گردشگری  از جمله رزور هتل نموده است.
با خیال راحت هتل خود را انتخاب کنید
شما با انتخاب مطمئن و سریع و پرداخت کمترین هزینه ها و با قیمتی مناسب ،می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. و به جای پرداخت هزینه های کلان در رزرو  هتل های خارجی هزینه های خود را  مدیریت کنید و پول خود را صرف امور دیگری در سفر کنید.
،می توانید بسته به شرایط مالی و سلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشید، علاوه بر آن همکاران ما  به صورت شبانه روزی پشتیبان رزرو شما خواهند بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی در زمینه رزرو هتل شمارا راهنمایی کنند.برای رزرو هتل  و  نرخ استعلام قیمت  در  کشور روسیه با ما تماس بگیرید.

 

 

✔  فروش بلیط هواپیما  و قطار


برای کسانی که سفر بخشی مهمی از زندگی آن هاست، چه این سفرها کاری باشد و چه سفرهای تفریحی، خرید بلیط هواپیما بخش مهمی از سفرهایشان را تشکیل می‌دهد.. چنانچه  قصد خرید پرواز های داخلی  و یا  خرید بلیط قطار را در کشور روسیه را دارید همکار های ما آماده ارائه خدمات دهی در این راستا می باشند . جهت هماهنگی خرید با ما تماس بگیرید .

برای کارهای حقوقی و تجاری و اطلاعات مفید در مورد روسیه از سایت دیگر ما هم دیدن کنید.