فرهنگ

چای در روسیه

22 دی 1396
نظر 0

مردم روسیه برای نوشیدن دو چیز مشهور هستند: ودکا و چای

چای بخش قابل توجهی از فرهنگ روسیه است. چای شما را گرم می کند، از خواب بیدار می شود و پس از یک وعده غذایی خوب است. چای در روسیه فقط یک نوشیدنی نیست - این یک فعالیت اجتماعی با سنت طولانی می باشد

انواع چای در روسیه

اگر چه شایع است که چند نوع چای را به عنوان مثال سبزی، گیاهی و سیاه مصرف کنیم، اکثر مردم روسیه چای سیاه را تنها می نوشند و دیگران را برای مهمانان خود می برند. بسیاری از چای که در روسیه فروخته می شود از چین و هند می آید و به فروش می رسد. انواع معمول چای یک ترکیب Oolong شناخته شده به عنوان "کاروان روسیه" و Keemun است. سوپرمارکت های روسی همچنین چای در کیسه های چای، از جمله  مارک های آمریکایی مانند Tetley و Red Rose؛ که این مارک های مشهور  است می تواند تا سه برابر گران تر از مارک های روسیه فروخته شود .

سنتهای نوشیدن

یک نوع چای در روسیه به نام  زوارکا "заварка" ( zavarka ؛ که  کنسانتره چای است که  این جای بسیار قوی است. کمی از zavarka به فنجان های بزرگ (بیشتر شبیه به لیوان های آمریکایی) ریخته می شود،  و استفاده می کنند

چای سیاه و سبز هم  در روسیه مصرف زیادی دارد و روس ها  در کنار چای از ، شکر و شیر استفاده می کنند

به طور سنتی، آب برای چای  در روسیه در سماور  "Samovar" جوش  می اید ؛ در حال حاضر، با این حال، اکثر خانه های روسیه کتری برقی دارند . روس هااغلب  چای را بدون نعلبکی استفاده می کنند .

همراهی مواد غذایی

 مردم روسیه معمولا در سه وعده  غذایی خود صبحانه ناهار شام  چای می نوشند. بسیار شایع است که یک فرد روسی از شما یک فنجان چای را به جای غذا دعوت کند.

نظر افراد روسیه در مورد چای

رایج ترین روش برای افراد در روسیه، این است که برای "یک فنجان چای" از یکدیگر در منزل بازدید کنند. همانند هر اجتماع

، این می تواند از 30 دقیقه تا چند ساعت به طول انجامد، اما چای هم همیشه در جدول حضور خواهد داشت!

مردم روسیه  چای را  داری خواص بسیاری می دانند   از جمله درمان به ظاهر غیرممکن، استرس، ناراحتی و موقعیت های بی دست و پا و یا فشارعصبی  است. به همین ترتیب، چای در تجمعات خانوادگی بزرگ، اجتماعات شام بزرگ با دوستان، و پیاده روی حضور دارد. تقریبا هیچ شرایطی وجود ندارد که یک فنجان چای در روسیه مناسب نباشد. 

برای کارهای حقوقی و تجاری و اطلاعات مفید در مورد روسیه از سایت دیگر ما هم دیدن کنید.