جام جهانی 2018 روسیه

پاسپورت هواداری جام جهانی

11 آذر 1396
نظر 0

هر تماشاگری که بلیت مسابقات را خریداری کرده، باید فان آی دی را دریافت کند. آنرا فقط در صورت وجود درخواست تائید شده توسط فیفا برای خرید بلیت می توان صادر کرد. پاسپورت هواداری حق اقامت بدون روادید در خاک روسیه در دوره مسابقات جام جهانی فوتبال را به شهروندان خارجی و افراد بدون تابعیت می دهد و موعد اعتبار آن ده روز قبل از تاریخ برگزاری اولین بازی آغاز و ده روز پس از تاریخ آخرین بازی این مسابقات پایان می یابد

پاسپورت هواداری  ویژه اطمینان خوب و آسایش‌بخشی به دارندگان آن جهت اقامت در روسیه خواهد داد. همچنین با این پاسپورت امکان سفر بین‌ شهرهای میزبان جام‌جهانی ۲۰۱۸ بدون نیاز به داشتن ویزای جدا برای شهروندان خارجی فراهم می‌کند.

 

به همراه داشتن پاسپورت هواداری یکی از الزامات ورود به ورزشگاه‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ است و به وسیله آن شرایط استفاده رایگان حمل‌ونقل شهری امکان‌پذیر است.

 

استفاده از پاسپورت هواداری این   امکان را فراهم می کند که به دارندگان آسایش خوبی جهت ارا‌ئه بلیت‌های خود هنگام ورود به ورزشگاه‌ها می‌دهد. این پاسورت نقش مهمی برای هواداران در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه ایفا می‌کند. بیش از ۳٫۵ میلیون نفر  جام جهانی را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

 

جام‌جهانی نیز در روزهای ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی در ۱۲ ورزشگاه و ۱۱ شهر روسیه برگزار می‌شود.

برای کارهای حقوقی و تجاری و اطلاعات مفید در مورد روسیه از سایت دیگر ما هم دیدن کنید.