جام جهانی 2018 روسیه

اطلاعات خرید بلیط جام جهانی

17 آذر 1396
نظر 0

قرعه کشی نهایی جام جهانی پس از اعلام سیدبندی نهایی فیفا،  در تاریخ ۱ دسامبر یعنی ۱۰ آذر ۹۶ انجام  شد سو فاز دوم بلیط فروشی از ۵ دسامبر آغاز خواهد شد چرا که پس از قرعه کشی تیم ها و هواداران انها حریفان و استادیومی که قرار است در آن بازی کنند را می شناسند و می توانند بلیط مورد نظر خود را پس از قرعه کشی و مشخص شدن این موارد تهیه کنند.

بر طبق گزارشات فیفا، تاکنون بیش از ۲ میلیون درخواست در فاز اول تا پایان ۱۲ اکتیر ۲۰۱۷ برای خرید بلیط ها در سامانه فیفا ثبت شده است که تعداد خاصی از طریق قرعه کشی به این افراد تخصیص داده خواهد شد. تا تاریخ ۱۶ نوامبر نتایج قرعه کشی خرید بلیط از طریق ایمیل به متقاضیان خرید بلیط جام جهانی روسیه اطلاع خواهد شد که آیا خرید بلیط آنها با موفقیت انجام شده است یا خیر.

نحوه دریافت بلیط

  • ثبت نام خرید بلیت جام

بلیط  جام جهانی خریداری شده  توسط شرکت اسپس تریپ به نمایندگی ازشخص شما که بطور اینترنتی از سایت فیفا تهیه شده اند، حداکثر تا تاریخ آوریل و می سال ۲۰۱۸ به دست متقاضایان خواهد رسید.

  • ثبت نام صدور پاسپورت هوادار

شرکت اسپس تریپ به نمایندگی از شما درخواست پاسپورت هوادار می دهد و پاسپورت هوادار نیز به آدرس شما ارسال می گردد. با داشتن پاسپورت هوادار دیگر نیازی به تهیه ویزا روسیه نیست. ضمن این که بدون داشتن پاسپورت هوادار شما اجازه ورود به ورزشگاه را ندارید.

  • ثبت نام در سامانه حمل و نقل جام جهانی

با ثبت اطلاعات خرید بلیط  شما در سامانه حمل نقل روسیه شما می توانید به صورت یک طرفه از خدمات رایگان قطار استفاده کنید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

۱- کپی صفحه اول و دوم گذرنامه

۲- یک قطعه عکس ۳*۴ (بهتر است زمینه سفید باشد)

۳- آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی

۴- شماره تماس  و شماره موبایل

۵- آدرس ایمیل

اطلاعات تماس خود را در قسمت پیش خرید بلیط درج کنید . همکاران مان با شما تماس می گیرند 

 

برای کارهای حقوقی و تجاری و اطلاعات مفید در مورد روسیه از سایت دیگر ما هم دیدن کنید.